To już dwadzieścia lat!

Moi Drodzy!

Dziękuję bardzo moim obecnym i byłym Współpracownikom za stworzenie dobrych relacji, przyczynianie się do budowania pozycji mojej firmy. Przy różnych okazjach staram się podkreślać, że tylko zgrany zespół może podołać zadaniom jakie stoją dzisiaj przed biurem rachunkowym. I czuję, że taki zespół ludzi jest aktualnie wokół mnie. W ciągu 20 lat prowadzenia działalności miałam przyjemność współpracować w biurze z kilkoma osobami, z niektórymi po jakimś czasie nasze drogi rozchodziły się. Głęboko wierzę, że wzajemnie wiele się od siebie uczyliśmy, żadne z nas nie uważa tego wspólnego czasu za zmarnowany.

W 2000 roku, w którym założyłam jednoosobową działalność gospodarczą, w naszym kraju panowały zupełnie inne warunki technologiczne niż dzisiaj. Pracowałam na programach DOS-owych, codziennością było używanie Fax-u, Internet był tylko czasem (na łączu modemowym), a ustawy nosiłam wydrukowane w formie książki w podręcznej torebce. Dzisiaj pracujemy na OCR-ach (programy wykorzystujące sztuczną inteligencję, odczytujące dane księgowe na podstawie zeskanowanych faktur), Internet jest ogromną bazą informacji bez której nie wyobrażamy sobie pracy, a ustawy każdy z nas w dowolnej chwili może podejrzeć w telefonie. Codziennością jest przesyłanie elektronicznie deklaracji podatkowych, bez konieczności biegania na pocztę.

Dwadzieścia lat to ciągłe podnoszenie kwalifikacji całego zespołu oraz rozszerzanie oferty biura. Aktualnie obsługujemy ponad 100 podmiotów z różnych branż i o różnej skali działalności. Dziękuję Wam moi Klienci, za stawiane przed nami zadania, dzięki którym jako zespół, czujemy mobilizację i satysfakcję przy rozwiązywaniu „rebusów podatkowych”. Nasza praca nie jest monotonna, i jest swego rodzaju wyzwaniem.

Życzę sobie kolejnych lat z tak zgranym, pogodnym zespołem jaki udało mi się stworzyć, oraz Klientami doceniającymi profesjonalizm naszego biura.

Danuta Krogul-Kaczorowska